1 GÜNDE İŞ TESLİMİ % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ & Ücretsiz Keşif İmkânlarımızdan Yararlanmak İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz.
Karyapı Doğalgaz Mühendislik - BURSAKaryapı Doğalgaz Mühendislik - BURSAKaryapı Doğalgaz Mühendislik - BURSA
(7/24 Çağrı Merkezi)
info@karyapi-dogalgaz.com
Osmangazi / BURSA

İnsan Kaynakları

ankara escort
Karyapı Doğalgaz Mühendislik

İnsan Kaynakları

İşe alım, seçme ve terfi yönetimi
95%
Çalışanların geliştirilmesi ve eğitilmesi
90%
Performans yönetimi
93%
Çalışanlar için sağlık ve güvenlik şartlarının sağlanması
96%
Şirketin temel değerlerinin ve kültürünün korunması
100%

Kurumsal bir firmanın insan kaynağına duyduğu ihtiyacı karşılayan ve bu kaynağın motivasyon, aynı zamanda da performans denetimlerini yapan departmana insan kaynakları denir.

İzlemek için tıklayın

Neden İnsan Kaynakları?

Değişimin Hızlı Yaşanıyor Olması

Yaptığımız tüm işlerde değişim çok hızlı yaşanıyor. Çünkü üzerinde yaşadığımız dünya sürekli olarak bir değişim sürecinde. İnsanlar bir şeyleri sürekli olarak değiştiriyor, güncelliyor ve yeniliyor.

Kaynak Bakımından Oldukça Cömert

Yeni kaynaklar çok hızlı şekilde üretiliyor. Sürekli olarak yeni şeyler öğreniyorsunuz. Sürekli yeni bilgiler ediniyorsunuz. Daha önce söylediğim gibi insan kaynakları çok hızlı gelişiyor ve bu gelişime paralel olarak yeni birçok şey öğrenebiliyoruz.

Kültür

ok gezmenin pahalı bir aktivite olduğunu biliyoruz. Ancak üstüne para alabileceğiniz tek meslek insan kaynakları uzmanlığıdır. Her gün yeni biriyle tanıştığınızı düşünün. Büyük bir işletmede çalışan ya da ik danışmanlık firmasında çalışan bir işe alım uzmanı neredeyse her gün mülakat yapar.

bayan çantası