Kombi Montajı

Kombi Nedir?

Bireysel tüketim amaçlı kullanılan kombiler sahip oldukları güç (kW) miktarına bağlı olarak ve kullanılacakları hacmin ısıl kaybı göz önüne alınarak 1+0 dairelerden yaşam komplekslerine villara kadar olan yaşam alanlarının ısıtılması ve sıcak su temini için kullanılmaktadır.

Kombi kelime anlamı olarak Comined teriminden gelmektedir. Anlamı birleşik demektir. Isıtma ve sıcak su için gerekli olan ana kompenentlerin bir araya getirilmesi ile oluşan cihazlardır. Yakıcı gaz olarak genel olarak doğalgaz kullanılsa da LPG ile çalışabilme özelliğine sahiptir.

Bireysel ısıtma cihazı olduğu için merkezi sistemdekinin aksine Bağımsız birim alanları tarafından mahale özel kullanılır. Kullandığı yakıt ve sistemden dolayı çevreye verdiği zarar minimum seviyededir. Gelişen teknoloji le beraberinde Daire içerisinde her oda ayrı ayrı ısıtılabilmektedir. Dış mahale açılan bir duvara monte edilebildiği için az yer kaplamaktadır. Kullandığı yakıt için depo bulundurmaya gereksinim duymaz. Yakıt sarfiyatı hassas ayar ve kontrol altında tutulabilir. İstediğimiz miktarda kullanıma olanak verir. Yanma sonrası kül ve is olmadığı için baca temiz kalır.

İletişim

  • Çiftehavuzlar Mh. 2.Kanal Cd. No: 112/A Osmangazi / Bursa
  • +90 (224) 273 1669
  • info@karyapi-dogalgaz.com

Broşürler

2020 Broşürümüzü inceleyebilirsiniz. İndirme bağlantıları aşağıda verilmiştir.

bayan çantası